Kalkulator kredytowy ING

Bank ING od wielu lat oferuje konsumentom jedne z najbardziej jakościowych i opłacalnych produktów finansowych. Na wstępie kilka słów o samym banku. Co oznacza skrót ING? I (International) – międzynarodowy charakter firmy, N (the Netherlands) – holenderskie korzenie,
G (Group) – wspólne działanie firm wchodzących w skład grupy. Grupa ING ma swoje korzenie w Holandii a jej historia sięga 18 wieku.

Spektrum działania banku ING jest wyjątkowo szerokie. Grupa ING działa we wszystkich finansowych sektorach w Polsce poprzez następujące przedsiębiorstwa: ING Bank Śląski – jeden z wiodących banków komercyjnych, który świadczy swoje usługi zarówno jednostkom indywidualnym jak i podmiotom gospodarczym; ING Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. – lider rankingów w kontekście stopy zwrotu z inwestycji, ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie. Ponadto poprzez sieć Punktów Obsługi Klientów oraz Centrum Obsługi Telefonicznej i POK Internetowy oferuje Klientom pełną gamę usług maklerskich i analitycznych.  To tylko niektóre z gałęzi działalności owej grupy. Jeżeli chodzi o produkty stricte bankowe, ING jest regularnie doceniany przez konsumentów za kwestię finansowania w ramach kredytów. Owa instytucja oferuje swoim klientom najtańszy kredyt bankowy zarówno z wkładem własnym jak i bez wkładu własnego. Jesteś zainteresowany pożyczką w banku ING? Skorzystaj z nowoczesnego narzędzia „kalkulator kredytowy ING”. Dzięki nim oszacujesz swoje predyspozycje kredytowe i zorientujesz się w aspekcie ewentualnej raty pożyczki. Kalkulator kredytowy ING to wygodny  i przydatny instrument, który pozwoli nam zaoszczędzić cenny czas i energię. Aby móc efektywnie skorzystać z owego narzędzia wystarczy podać wszystkie parametry ewentualnego kredytu takie jak: okres spłaty, kwota pożyczki, waluta etc.