Infolinia Noble Bank

Noble Bank jest marką, która należy do Getin Noble Banku po połączeniu w 2012 roku Getin Noble Bank z Get Bankiem. Noble Bank specjalizuje się w usługach Private Banking. Oczywiście Noble Bank udostępnia także dla swoich klientów infolinię. Sprawdź jej numer.

Noble Bank nastawiony jest głównie na obsługę najzamożniejszego klienta w ramach bankowości prywatnej (Private Banking), oferując nowoczesne produkty zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Kontakt z Noble Bankiem

Z każdego miejsca możemy nawiązać kontakt z bankiem, wypełniając specjalny formularz na stronie internetowej Noble Banku, w którym podajemy własne dane, numer telefonu i adres e-mail. Dzięki temu, przedstawiciel banku będzie mógł się z nami skontaktować, a instytucja finansowa deklaruje, że stanie się to w ciągu 48 godzin od wysłania wiadomości online.

Inny sposób to skorzystanie z infolinii, która dostępna jest 7 dni w tygodniu, ale nie przez całą dobę. Należy dzwonić w godzinach od 7:00 do 22:00. Warto zauważyć, że Infolinia dostępna jest zarówno w polskiej, jak i w angielskiej wersji językowej. By skontaktować się z bankiem, należy zadzwonić na numer:

+48 22 203 03 03

Stawka za połączenie jest naliczana według taryfy operatora.

Produkty

Noble Bank oferuje wiele różnych produktów, które mogą zainteresować mniejszych i większych inwestorów. Można tu znaleźć osiem różnych lokat, bardziej tradycyjnych, ale również połączonych z portfelem funduszy oraz lokatę rentierską.

Przykładowo Lokatę Klasyczny Zysk można założyć na 1, 3 lub 6 miesięcy z oprocentowaniem maksymalnym 2,35% w skali roku. Noble Bank udostępnia także konto oszczędnościowe z miesięczną kapitalizacją odsetek w różnych walutach.

W ofercie Noble Banku znajdziemy również specjalnie dopasowane do klientów plany inwestycyjne oraz produkty strukturyzowane. Można zainwestować w fundusze inwestycyjne albo w obligacje korporacyjne i w akcje. Bank umożliwia również handlowanie walutami na rynku Forex, a także przygotował indywidualne rozwiązania kredytowe dla swoich klientów. Noble Bank oferuje również Private Banking dla firm.

Usługi

Bank posiada również bogaty segment usług dla swoich klientów, od przygotowywania strategii inwestycyjnych (Assets & Wealth Management), poprzez optymalizację prawno-podatkową, inwestowanie w sztukę, aż po usługi Consierge. Jest to, jak widać, bardzo szeroki wachlarz działań i bardzo bogata oferta.